WŁASNY BUTIK – JAK OSIĄGNĄĆ SUKCES? cz.3

ZAKUP TOWARU

To najważniejszy element na który wydamy najwięcej pieniędzy. Ubrania i akcesoria można nabywać w hurtowniach odzieżowych lub bezpośrednio u producentów. Na rynku polskim działa wiele firm zajmujących się sprzedażą hurtową odzieży. Warto też podjąć współpracę z hurtowniami internetowymi. Często jest to doskonałe rozwiązanie, a hurtownie często wspierają swoje butiki. Można wtedy liczyć na korzystanie z ich produktów reklamowych oraz zdjęć i bloga bądź Facebooka dzięki którym będzie łatwiej zaistnieć w sieci.

WŁASNY BUTIK – CZY WARTO?

Budowa biznesu daje poczucie samorealizacji, możliwości dalszego rozwoju i perspektywy na przyszłość. Rozwija umiejętności, pobudza kreatywność, przynosi wiele przyjemności i satysfakcji. Dzięki pracy na własny rachunek zyskasz pełną niezależność. Prowadzenie własnego butiku to sposób nie tylko na stały, własny zarobek, ale również na rozwój samego siebie. Jeśli zależy Ci na budowaniu własnej marki i późniejszym rozwoju większej firmy, jest to także doskonały sposób na rozpoczęcie biznesu.

NA CO ZWRÓCIĆ UWAGE PODCZAS PROWADZENIA BUTIKU I NA CO UWAŻAĆ

Prowadzenie działalności nie jest dla wszystkich. Własna działalność to przede wszystkim ciężka praca która oczywiście przekłada się na korzyści. Pamiętać trzeba o tym, że mamy zobowiązania takie jak zus, pity i wszelkiego rodzaju podatki. Nie zawsze zwykły śmiertelnik jest w stanie się w tym połapać, dlatego należy pomyśleć o dobrym biurze rachunkowym które będzie za nas to prowadzić i podpowie co możemy a czego nam nie wolno. Współpraca z hurtownią odzieży to może być przyjemność lub droga przez mękę. Podejmując współprace trzeba uważać przede wszystkim na firmy z chin lub działające na terenie naszego kraju, które nie jedno krotnie sprzedają towar niezgodny z opisem lub przysyłają nie to co zamawialiśmy, o zwrocie towaru lub zwrocie pieniędzy możemy zapomnieć. Faktury za zakupiony towar lub rachunku po prostu nie otrzymamy. Wybierajmy mądrze sprawdzajmy opinie i cieszmy się spokojem. Godziny pracy twojego sklepu muszą być elastyczne i dopasowane, większość klientek robi zakupy po pracy czyli, w godzinach popołudniowych

KONKURENCJA

Konkurencja na rynku jest duża, tym bardziej w sieci ale nie trzeba się tym przejmować. Wiadome jest, że stawianie sklepu stacjonarnego pomiędzy silną konkurencją na samym początku jest przysłowiowym strzałem w kolano. Wybierz na początek lokalizację blisko dużych skupisk ludzi lub na uczęszczanych trasach (bloki osiedla). Tak samo jak wybieranie odzieży tej samej co konkurencja stawiaj na unikalny swój styl w którym będzie ci dobrze operować. Noszenie swoich ubrań jest też twoją reklamą, pokazuj się w ciuchach które oferujesz i nie wstydź się mówić gdzie że można je kupić.

C.D.N……

Posts created 60

One thought on “WŁASNY BUTIK – JAK OSIĄGNĄĆ SUKCES? cz.3

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top
pl_PLPolish